خرید تیرآهن

راهنمای خرید تیرآهن

تیرآهن یکی از تجهیزات اصلی ساختمان سازی است که وظیفه آن تحمل بار و فشار های وارد شده به ساختمان میباشد در واقع تیر آهن و انواع تیرآهن به عنوان اسکلت ساختمانی کاربرد دارد. فولادرادمهر با سال ها تجربه در زمینه عرضه انواع آهن آلات این محصول را جهت خرید به شما عرضه می نماید، جهت خرید تیرآهن می توانید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

طبق جدول استاندارد تیرآهن ، تیرآهن از دو بخش H و I تشکیل شده است که به آن بال و جان میگویند که بر اساس سه اصل مهم و استاندارد ساخته شده است.

قیمت تیرآهن

  • از آنجایی که قیمت تیرآهن به موارد زیادی بستگی دارد، ما این قیمت را در اختیار شما قرار می دهیم که با استفاده از آن می توانید به صورت غیر حضوری از این اطلاعات بهره مند شوید، از آنجایی که تولید تیر آهن در کارخانه فولادی پرداخته میشود و بعنوان اجزایی هستند که از پیش ساخته شده میاشند احتمال خطا در اندازه آن بسیار پایین است که این خود یک مزیت محسوب میشود.
  • از پیش ساخته شدن تیرآهن با توجه به جدول استاندارد تیرآهن این امکان را به مهندسان میدهد که فرآیند پروژه با سرعت بالایی انجام پذیرد. از آنجایی که سازه های بتنی دارای حجم زیادی هستند، استفاده از تیرآهن بسیار کاربردی تر است.
  • این سازه فولادی امکان نصب در ارتفاع را دارند و ازی نظر بسیار کاربردی هستند.

بار اصلی هر ساختمانی روی تیرآهن است. در خرید تیرآهن حتما دقت لازم را داشته باشید و بخاطر قیمت تیرآهن جنس بی کیفیت انتخاب نکنید چون سرنوشت ساخت و ساز شما به تیرآهنی که انتخاب کرده اید بستگی دارد.

قیمت امروز تیرآهن

با توجه به نوسان های شدیدی که به دلایل مختلف از جمله نرخ ارز یا برخی مسائل مربوط به جنگ و اقتصاد کشور ها، قیمت محصولات علی الخصوص محصولات وابسته به فولاد روبروز تغییر می کند که این مساله باعث شد ما قیمت روز تیرآهن را در سایت جهت استفاده شما قرار دهیم که این موضوع جهت رفاه حال شما بوده است.

نمایش 1–12 از 47 نتیجه

نمایش 9 24 36